• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 4
   تعداد بازدید: 65
   کد: 149707
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
   طی سال 1396 صورت گرفت؛

   180 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه 4 لکه گیری و روکش آسفالت شد

   در سال 96 بیش از 36 میلیارد ریال اعتبار به اجرای روکش، لکه گیری و مرمت آسفالت معابر این منطقه تخصیص داده شد که براساس اولویت های مشخص شده اجرا گردید.
   180 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه 4 لکه گیری و روکش آسفالت شد

   شهردار منطقه چهار مشهد گفت: از ابتدای سال گذشته 180 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه چهار لکه گیری، مرمت و روکش آسفالت شد.
   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، غلامرضا غلامی تسهیل در تردد وسایل نقلیه، افزایش رفاه حال شهروندان، ارتقاء زیبایی بصری و فضاسازی محیط شهری را از اهداف اجرای این پروژه ی عمرانی عنوان کرد و ادامه داد: در سال 96 بیش از 36 میلیارد ریال اعتبار به اجرای روکش، لکه گیری و مرمت آسفالت معابر این منطقه تخصیص داده شد که براساس اولویت های مشخص شده اجرا گردید.
   غلامی اضافه کرد: براساس نیازسنجی صورت گرفته طی سال گذشته 180 هزار متر مربع از معابر فرعی بلوارهای طبرسی شمالی، نبوت، پنجتن و شهید مفتح، صاحبدلان، بزرگراه شهید بابانظرشهرک های پریسوز، نیکروز و نوکاریز و ... لکه گیری و مرمت و روکش آسفالت گردید.
   وی خاطرنشان کرد: از این مقدار 84 هزار متر مربع مربوط به بهسازی آسفالت و حذف معابر خاکی سطح منطقه بوده است که با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد و 500 میلیون ریال اجرا شده است.
   شهردار منطقه چهار مشهد با بیان اینکه تمام سعی شهرداری این منطقه ارائه خدمات متوازن و افزایش رضایتمندی شهروندان است، یادآور شد: طی سال 96 و در راستای اجرای روکش و لکه گیری آسفالت معابر، 95 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه با اعتبار 10 میلیارد ریال آماده سازی شده است.
   غلامی در ادامه سخنانش به روکش آسفالت معابر منطقه در اجرای طرح استقبال از بهار 97 اشاره کرد و اظهار داشت: به همین منظور معابر فرعی اعلام شده در بلوارهای طبرسی شمالی و جنوبی، پنجتن، شهید مفتح ، نبوت و ... لکه گیری و مرمت آسفالت شده است.
   وی در پایان بیان کرد: در اجرای طرح استقبال از بهار 97 بالغ بر 5 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه با صرف یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار جهت افزایش زیبایی بصری معابر سطح منطقه لکه گیری و مرمت آسفالت شده است.

   تعداد بازدید: 65
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های مرتبط
  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  پورتال شورای اسلامی شهر مشهد مقدس
  پورتال جامع شهر مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,383,815
  تعداد بازدید امروز : 231
  تعداد بازدید دیروز : 330
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/24 10:25
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  بزرگراه شهید بابانظر - نبش بابانظر 42

  تلفن :31294040
  فاکس :
  رایانامه :zone4@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه چهار شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد