فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۲۲ ۲۵
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2b7Yp9mK2KfZhiDZvtix2LTZiNixINmF2LPYp9io2YLYp9iqINmC2LHYotmG2Yog2K/YsSDZhdit2YTZhyDYt9mE2KfYqCDZhdmG2LfZgtmHINqG2YfYp9ixINmF2LTZh9iv2KfZhNix2LbYpyjYuSkg2KjYpyDYrdi22YjYsSDZhdix2K/ZhSDZiCDZhdiv2YrYsdin2YY=

پایان پرشور مسابقات قرآنی در محله طلاب منطقه چهار مشهدالرضا(ع) با حضور مردم و مدیران

شهردار منطقه چهار گفت: سی و دومین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم در مسجد و حسینیه ابی الائمه امیرالمومنین(ع) واقع در محله طلاب مشهد پس از برگزاری مرحله فینال در سومین شب از این رقابتها به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار مشهد، مجید نژاد حسین اظهار کرد: مسابقات قرآنی با محوریت مساجد منطقه از جمله رویکردهای فرهنگی دوره ششم مدیریت شهری است و چنین رویدادهایی قطعا با حمایت و همراهی شورا وشهرداری مشهد همراه خواهد شد.

وی افزود: سی دومین دوره از مسابقات قرآن کریم که در مسجد امیرالمؤمنین طلاب برگزار شد نیز از جمله این رویدادهاست که با حمایت شهردار محترم مشهد همراه بود و ایشان هزینه های اهدای جوایز این دوره از مسابقات را تقبل نموده و برای پیشرفت مساجد و مراکز فرهنگی در عرصه های قرآنی نیز تاکید کردند.

شهردار منطقه چهار یاد آور شد: این مسابقات قرآنی در حالی برگزار شده که با حضور گسترده مردم عزیز شهر مشهد و میهمانانی همچون شهردار محترم مشهد و معاون ایشان آقای باغ گلی و آقایان منصوریان و علیزاده از اعضای شورای شهر همراه بود.

گفتنی است، علاوه بر تقدیر و اهدای جوایز به برگزیدگان در رده های سنی مختلف، تمامی اعضای هیئت داوران نیز همچون دوره های قبلی مورد تحلیل قرارگرفته و به رسم ادب و احترام یک جلد کلام الله مجید و مبلغ ده میلیون ریال از طرف سید عبدالله ارجائی شهردار محترم مشهد تقدیم حضورشان گردید.

وی یادآور شد: در پایان جهت زنده نگه داشتن فرهنگ تلاوت قرآن و شرکت در جلسات قرآنی به قید قرعه به 31 نفر از حاضرین در این محفل و همچنین به قاری روشندل محمد حسین چزگی و یک نفر از سالخورده ترین و یک نفر از خردسالترین حاضران این محفل جوایزی اهدا شد.

شهردار منطقه چهار تاکید کرد: شهردار محترم مشهد در این مراسم همچنین عنوان کردند که ۱۲۰۰ مسجد فعال مشهد نگران هزینه های مالی این‌چنین مراسمی نباشند و شهرداری در جهت نشر معارف قرآنی آماده حمایت از تمامی مساجد و مراکز فعال در این حوزه می‌باشد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9395759900411
Qt: 1.872095823288