فهرست طبقات
شنبه, ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۵ ۵۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KrZiNiz2LnZhyDZg9mK2YHZiiDYstmF2YrZhuKAjNmH2KfZiiDZiNix2LLYtNmKINix2YjYqNin2LIg2YXZhti32YLZhyDahtmH2KfYsQ==

در پاسخ به درخواست شورای اجتماعی محلات صورت پذیرفت؛

توسعه کیفی زمین‌های ورزشی روباز منطقه چهار

شهردار منطقه چهار مشهد از توسعه و ارتقای کیفی زمین‌های ورزشی روباز سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه چهار شهرداری مشهد، مجید نژادحسین ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: رسیدگی به وضعیت زمین‌های ورزشی روباز یکی از درخواست‌های مهم شورای اجتماعی محلات پنجتن، شهید قربانی و پنجتن آل عبا بوده، که شهرداری منطقه اقدام به توسعه و ارتقای کیفی زمین‌های ورزشی روباز نمود.

وی هدف از انجام این کار را علاوه بر ارتقای سطح کیفی زمین‌های ورزشی روباز منطقه، برقراری آرامش شهروندان دانست و تصریح کرد: به دلیل باز بودن زمین‌های ورزشی برای شهروندان دغدغه زیادی ایجاد شده بود.

نژادحسین در ادامه بیان کرد: به همین منظور شهرداری منطقه چهار اقدام به استقرار اتاق متصدی و نگهبان در داخل دو زمین ورزشی روباز واقع در خیابان پنجتن 52 و بولوار سلمان، بین خیابان سلمان 2 و 4 می‌نماید.

شهردار منطقه چهار با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های مهم در شهرداری مشهد پرداختن ویژه به مقوله ورزش است، گفت: احداث فضایی مسقف به متراژ 50 مترمربع جهت نگهبانی، محل نگهداری وسایل، سرویس بهداشتی، نصب چمن مصنوعی، کفپوش زمین والیبال، اصلاح شیب کف زمین‌های بازی، فنس‌کشی، اصلاح روشنایی، دیوارنویسی و نقاشی دیواری داخل محوطه از اقدامات مورد انجام در این مجموعه‌های ورزشی می‌باشد.

نژادحسین به آسفالت قسمتی از مجموعه جهت استفاده رایگان شهروندان اشاره کرد و افزود: چمن مصنوعی و کف‌پوش والیبال از بهترین مواد و با کیفیت بسیار بالا که در مشهد کم‌نظیر است، استفاده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان برای بهره‌گیری از امکانات این مجموعه‌های ورزشی از تخفیفات ویژه‌ای برخوردارند که این تخفیفات برای اهالی و همسایه‌های این زمین‌ها حتی به صورت رایگان نیز صورت می‌پذیرد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.4280986785889
Qt: 2.6343066692352