فهرست طبقات
چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۸ ۲۱
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KjYs9mK2Kwg2YrZgyDYqtmB2YPYsSDZiCDYsdmI2YrZg9ix2K8g2KfYs9iq

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری در منطقه چهار؛

بسیج یک تفکر و رویکرد است

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بسیج به عنوان یک نهاد به شمار نمی‌رود بلکه تفکر و رویکرد است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، حسین حسامی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید علیمردانی شهرداری منطقه چهار با بیان این مطلب، اظهار کرد: کارکرد بسیج به نسبت نیاز کشور متغیر است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری، با ارایه 213 خدمت شبانه‌روزی مهمترین نهاد اجرایی در مشهد به شمار می‌رود؛ افزود: از ابتدای تولد تا 30 سال پس از مرگ هر شهروند، شهرداری به ارائه مستقیم خدمت به زائران و مجاوران مشهد می‌پردازد.

وی در ادامه بیان کرد: کارمندان بسیجی فارغ از کار کارمندی باید در راستای خدمت بی منت جهادگونه تلاش کنند و فرصت را غنیمت شمارند زیرا شهری که محور آن امام رضا علیه‌السلام باشد، خدمت در آن خادمی ایشان محسوب می‌شود.

فرمانده قرارگاه جهادی بسیج شهدای شهرداری مشهد تصریح کرد: خدمت بی منت در منطقه چهار را به عنوان یک منطقه کم‌برخوردار که دارای شهروندانی متدین، انقلابی و ارزش‌مدار است؛ را فرصتی از جانب خداوند و توفیق به مردم دانست.

حسامی ضمن تبریک به شهردار منطقه چهار، خاطرنشان کرد: امیدواریم با مدیریت جهادی و عالمانه‌ به عنوان یک بسیجی خوش‌فکر، خلاق و آشنا به مدیریت شهری در خدمت بی منت به ساکنان نجیب و دین‌دار این منطقه تلاش کنید و رضایت‌مندی شهروندان این منطقه را بیش از پیش داشته باشیم.

گفتنی است: در این مراسم از خدمات و فعالیت‌های خالصانه محمود تجرگی، فرمانده پیشین پایگاه بسیج شهید علیمردانی شهرداری منطقه چهار تشکر و قدردانی و برای آقای کاظم محمدیان نیز در این سمت آرزوی توفیق خدمت بی منت نمود.

شایان ذکر است: مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید علیمردانی شهرداری منطقه چهار با حضور مسؤول سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه امام رضا(ع) به هیأت همراه، فرمانده و مسوؤلان حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد و شهردار، معاونان و مسؤولان منطقه چهار، فرمانده سابق و جدید پایگاه بسیج شهید علیمردانی شهرداری منطقه چهار در سالن جلسات این منطقه برگزار گردید.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8324580192566
Qt: 1.7278845310211