فهرست طبقات
چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۷ ۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2LTZh9ix2YjZhtiv2KfZhiDZiNmE2Yog2YbYudmF2KrYp9mGINmF2Kcg2YfYs9iq2YbYrw==

مسؤول سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه امام رضا(ع)در شهرداری منطقه چهار؛

شهروندان ولی نعمتان ما هستند

مسؤول سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه امام رضا(ع) گفت: شهروندان ولی نعمتان ما هستند و باید رفتار خوب و مناسب با آنان را در تمام سازمان‌ها نهادینه سازیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، ابوالفضل کهنسال در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید علیمردانی شهرداری منطقه چهار با بیان این مطلب، اظهار کرد: کارمند انقلاب با داشتن سعه صدر و رفتار مناسب می‌تواند گره از مشکل شهروند حل نماید.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های بسیج با پشتیبانی و حمایت مدیران به خوبی انجام می‌شود؛ افزود: با پشتوانه مدیران در تمام فعالیت‌های بسیج می‌توان شاهد اقدامات گسترده و بسیار خوب در آن پایگاه باشیم.

مسؤول سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه امام رضا(ع)، خدمت در بسیج را فقط مسؤولیت معنوی دانست و بیان کرد: فرمانده پایگاه باید ضمن سوق دادن همکاران به بسیج، خروجی کار را نیز مد نظر داشته باشد.

کهنسال در ادامه تصریح کرد: شهرداری‌ها به دلیل خدمت مستقیم از جایگاه ویژه و سختی برخوردارند زیرا به دلیل عدم تابعیت برخی شهروندان از قانون، نمی‌توانند نارضایتی‌ها را به صفر برسانند.

وی منطقه چهار را به عنوان منطقه کم‌برخوردار عنوان کرد و افزود: خدمت در این منطقه به دلیل چالش‌های زیاد، بسیار سخت است که همواره باید در راستای رضایت شهروندان تلاش نماییم.

گفتنی است: در این مراسم از خدمات و فعالیت‌های خالصانه محمود تجرگی، فرمانده پیشین پایگاه بسیج شهید علیمردانی شهرداری منطقه چهار تشکر و قدردانی و برای آقای کاظم محمدیان نیز در این سمت آرزوی توفیق خدمت بی منت نمود.

شایان ذکر است: مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید علیمردانی شهرداری منطقه چهار با حضور مسؤول سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه امام رضا(ع) به هیأت همراه، فرمانده و مسوؤلان حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد و شهردار، معاونان و مسؤولان منطقه چهار، فرمانده سابق و جدید پایگاه بسیج شهید علیمردانی شهرداری منطقه چهار در سالن جلسات این منطقه برگزار گردید.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1162533760071
Qt: 2.2060241699219