فهرست طبقات
پنجشنبه, ۰۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴ ۱۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYqtmF2KfZhSDZvtix2YjamNmHINi32LHYrSDYrdmCINiq2YLYr9mFINi52KfYqNixINm+2YrYp9iv2Ycg2KrZgtin2LfYueKAjNmH2KfZiiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdmG2LfZgtmHINqG2YfYp9ix

اتمام پروژه طرح حق تقدم عابر پیاده تقاطع‌های شهرداری منطقه چهار

شهردار منطقه چهار مشهد از اتمام فاز دوم پروژه طرح حق تقدم عابر پیاده تقاطع‌های این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، مجید نژادحسین با بیان خبر فوق، اظهار کرد: پروژه طرح حق تقدم عابر پیاده در تقاطع‌های وحید و میثم در بولوار نبوت و سه راه مجلسی ابوریحان با هدف افزایش ایمنی شهروندان و ترویج احترام به حق تقدم عابر پیاده در سه تقاطع این منطقه اجرا گردید.

وی تصریح کرد: در طرح حق تقدم عابر پیاده، علاوه بر انجام اصلاح هندسی‌های مورد نیاز و اجرای روکش آسفالت، خط‌کشی‌های تقاطع‌ها با طرح‌ها و رنگ‌های جدید احیا و محل‌های گذرگاه عابر پیاده و تردد توانیابان با احداث رمپ، مناسب‌سازی ‌شد.

شهردار منطقه چهار با اشاره به اینکه اعتبار تخصیص یافته به این پروژه 21 میلیارد ریال است، گفت: این طرح در تقاطع‌های وحید و میثم در بولوار نبوت و سه راه مجلسی ابوریحان انجام گردید.

نژادحسین بیان کرد: با اجرای این پروژه احترام به حقوق عابرین پیاده فرهنگ‌سازی می‌شود و در همین راستا کاهش معضلات ترافیکی و افزایش ایمنی شهروندان را در پی دارد.

وی در پایان به فاز نخست این پروژه در چهار تقاطع طی سال گذشته اشاره کرد و افزود: تقاطع‌های طبرسی جنوبی و شهید مفتح ، شهید مفتح و ابوریحان، طبرسی جنوبی و نبوت، طبرسی جنوبی و مجلسی با اعتبار 20 میلیارد ریال سال گذشته اجرا شده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.3557868003845
Qt: 4.0342078208923