فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸ ۳۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
برگزاری 240 جلسه مشاوره فردی و خانوادگی در قالب طرح "محله امید" در منطقه 4

شهردار منطقه 4 خبر داد؛

برگزاری 240 جلسه مشاوره فردی و خانوادگی در قالب طرح "محله امید" در منطقه 4

شهردار منطقه چهار مشهد از برگزاری جلسات مشاوره فردی برای شهروندان این منطقه در قالب طرح "محله امید" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار مشهد، غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر گفت: طرح "محله امید" به عنوان طرحی اجتماع محور به منظور احصاء نیازها و کاهش آسیب های اجتماعی با نظر شهروندان، تشکل ها و نهادهای عمومی در قالب کارگروه های اجتماعی در سطح محلات برگزار می شود.

غلامی ادامه داد: این طرح در منطقه 4 در قالب جلسات مشاوره فردی و خانوادگی با موضوعات آموزش مهارت زندگی، تعامل زوجین، تربیت فرزند و ... برگزار گردید.

وی تصریح کرد: تاکنون طرح "محله امید" در قالب 240 جلسه مشاوره فردی و خانوادگی با حضور 670 نفر در 19 پایگاه، مسجد و مدرسه محلات پنجتن آل عبا، شهید قربانی، میثم اجرا شده است.

شهردار منطقه 4 مشهد در ادامه به اجرای طرح سایبان امید در این منطقه اشاره کرد و افزود: این طرح به آموزش مهارت های ارتباطی از قبیل مدیریت هیجان و کنترل خشم اختصاص دارد که در قالب برگزاری کارگاه روانشناسی با عنوان پویش دوشنبه های مشاوره در 11 محله این منطقه برگزار گردید.

غلامی در پایان با بیان اینکه در طرح سایبان امید به برگزاری کارگاه های آموزش­ مهارت های فنی وکاربردی نیز پرداخته می شود، اظهار داشت: این برنامه با مشارکت مدارس، مساجد و پایگاه های بسیج در حوزه های اجتماعی ومهارتی در قالب دو طرح آوای همت و الفبای مهارت در 12 پایگاه منطقه 4 درحال اجرا می باشد.

منبع: