فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ۱۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای 6 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح معابر منطقه 4

همزمان با طرح استقبال از بهار 1400؛

اجرای 6 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح معابر منطقه 4

شهردار منطقه چهار مشهد از اجرای 6 هزار متر مربع نقاشی دیواری در معابر این منطقه همزمان با فرارسیدن بهار 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، غلامرضا غلامی ضمن اعلام خبر فوق گفت: ایجاد فضایی زیبا و با نشاط برای شهروندان در ایام نوروز از برنامه های کاری این منطقه در طرح استقبال از بهار 1400 است که اجرای نقاشی دیواری یکی از این اقدامات می باشد.

غلامی بیان اینکه دیوار مدارس، بوستان ها و معابر، در این اقدام با استفاده از رنگ و نقش های شاد طراحی و نقاشی می گردد، افزود: اجرای 6 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح منطقه در دستور کاری شهرداری این منطقه قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: نقاشی دیواری های سطح منطقه طبق سنوات گذشته در دو سطح 2 و 3 درحال انجام می باشد و خیابان های پنجتن، نبی زاده، طبرسی شمالی، ابوریحان و بزرگراه شهید بابانظر براساس طرح های مصوب مدیریت امور هنری شهرداری مشهد در طرح استقبال از بهار 1400 اقدام به نقاشی دیواری خواهد شد.

شایان ذکر است طی سال های گذشته طرح تصاویر شهدای شاخص منطقه چهار بر دیوارهای معابر سطح منطقه نقش بسته است که یکی از این طرح ها تصویر شهیدان محمدحسن نظرنژاد(بابانظر)، علی اصغر حسینی محراب و ابراهیم شریفی است که بر دیوارهای حاشیه بزرگراه شهید بابانظر و ابتدای خیابان پنجتن نقاشی گردیده است.

منبع: