فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ۸
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
احداث و بازسازی 14 هزار متر طول جوی و جدول در سطح منطقه 4

از ابتدای سال 99؛

احداث و بازسازی 14 هزار متر طول جوی و جدول در سطح منطقه 4

شهردار منطقه چهار مشهد از احداث و بازسازی بالغ بر 14 هزار متر طول جوی، جدول و کانیوو در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، غلامرضا غلامی ضمن اعلام خبر فوق گفت: رفع مشکل آب افتادگی معابر، بهبود در هدایت و جمع آوری آب های سطحی، ارتقاء سطح بهداشت و در نتیجه زیباسازی منظر شهری از اهداف احداث و بازسازی جوی، جدول، کانیوو، جدول قاشقی و جویچه عرضی در سطح منطقه است.
غلامی جمع آوری آب های سطحی ناشی از نزولات آسمانی و رفع مشکل آب افتادگی معابر در مواقع بارندگی را از خدمات شهرداری دانست و تصریح کرد: در همین راستا از ابتدای سال 99 بیش از 14 هزار متر طول کانال بتنی مسلح، جوی، جدول و کانیوو احداث، بازسازی، مرمت و اصلاح شده است.
وی در خصوص مکان های اجرای این پروژه اظهار داشت: معابر فرعی بولوارهای طبرسی شمالی، پنجتن، علامه طباطبایی، بزرگراه شهید بابانظر و ... از معابری هستند که در آنها پروژه احداث و مرمت جوی و جداول با اعتبار 120 میلیارد ریال اجرا گردیده است.
شهردار منطقه چهار مشهد اظهار داشت: با توجه به احداث و لایروبی کانال های جمع آوری آب های سطحی در بلوارهای پنجتن، طبرسی شمالی و ... و بازسازی و مرمت جداول سطح منطقه، طی سال های اخیر آب افتادگی معابر به صورت جدی در منطقه چهار گزارش نشده است.

غلامی در پایان سخنانش به کانال جمع آوری آب های سطحی سطح منطقه اشاره کرد و اذعان داشت: کانال طبرسی شمالی حدفاصل تقاطع غیر همسطح فجر و طبرسی شمالی 43 به طول 2.7 کیلومتر با اعتبار 50 میلیارد ریال نیز به اتمام رسیده است.

منبع: