فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۳۸ ۲۹
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
رتبه اول منطقه 4 در پیشرفت فیزیکی پروژه ها در سامانه مدیریت و کنترل پروژه شهرداری مشهد

با تلاش و به همت کارکنان شهرداری منطقه 4 محقق شد؛

رتبه اول منطقه 4 در پیشرفت فیزیکی پروژه ها در سامانه مدیریت و کنترل پروژه شهرداری مشهد

شهرداری منطقه چهار مشهد در پیشرفت فیزیکی پروژه ها در سامانه مدیریت و کنترل پروژه سازمانی موفق به کسب رتبه برتر بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد در سال 99 شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، غلامرضا غلامی گفت: با توجه به گزارش مقایسه ای و ارزیابی انجام گرفته توسط اداره کل برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد، این منطقه از ابتدای سال جاری توانست رتبه برتر را در پیشرفت فیزیکی حاصل شده در سامانه مدیریت و کنترل پروژه سازمانی کسب کند.

شهردار منطقه چهار مشهد اظهار داشت: منطقه چهار از ابتدای سال 99 توانست با 66.8 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه ها که در سامانه EPM ثبت شده بالاترین میزان پیشرفت فیزیکی را در بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد به دست آورد.

وی اظهار داشت: همچنین ادارات تخصصی فضای سبز و عمران و حمل و نقل این منطقه به ترتیب با 72.4 و 72.6 درصد پیشرفت فیزیکی توانستند رتبه اول را به دست بیاوردند.

غلامی در ادامه در خصوص پروژه های این منطقه در سال 99 اذعان داشت: برای سال 99 مطابق با سامانه کنترل پروژه EPM اجرای 91 پروژه عمرانی با اعتبار 484 میلیارد ریال در منطقه 4 تعریف شده بود که تعداد زیادی از آن ها در حال اجراست و تعدادی نیز به اتمام رسیده است.

شهردار منطقه 4 مشهد افزود: احداث مجموعه آبی شهید قربانی با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال، احداث کانال های جمع آوری آب های سطحی شهید شاهی، شهید شاهی 22 و طبرسی شمالی با پیشرفت فیزیکی قابل قبولی در حال اجراست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پیاده روهای ضلع غربی و شرقی بلوار طبرسی شمالی، بازسازی گذرگاه های عابر پیاده، اجرای خط کشی های محوری و عرضی،احداث بوستان خطیب، تعمیر و تجهیز سرویس های بهداشتی عمومی، تکمیل مسیر دوچرخه سواری و ... از دیگر این پروژه هاست.

منبع: