فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ۱۸
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
اجرای طرح گلکاری ویژه در میدان فجر هم زمان استقبال از بهار ۱۴۰۰

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

اجرای طرح گلکاری ویژه در میدان فجر هم زمان استقبال از بهار ۱۴۰۰

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در جلسه بررسی برنامه های استقبال از بهار منطقه ۴، از اجرای طرح گلکاری ویژه در میدان فجر و نورپردازی های متنوع در استقبال از بهار ۱۴۰۰ در این منطقه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، مهدی یعقوبی با اعلام این خبر، اظهار کرد: خوشبختانه پروژه های در دست احداث فضای سبز این منطقه از پیشرفت مناسبی برخوردار بوده و باتوجه به تاکیدات صورت گرفته مقرر شد، برنامه های استقبال از بهار و زیباسازی این منطقه به صورت ویژه ای پیگیری شود.
وی افزود: اجرای المان قاب اسلیمی، المان نیمکت سبز و استقرار گل جای های ویژه، بخشی از برنامه های این منطقه برای استقبال از بهار ۱۴۰۰ است.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای حل برخی معضلات منطقه، نظیر آب افتادگی در برخی نقاط در پی بارش نزولات آسمانی، اقدامات بسیار خوبی طی سال جاری در این منطقه صورت گرفته و با حفر چاه های جذبی و احداث کانال های مختلف تلاش شده تا مشکلات ناشی از آب افتادگی حین بارش در این منطقه به طور قابل توجهی کاهش پیدا کند.
یعقوبی تصریح کرد: رفع نقص آذین‌ بندی ها و نورپردازی های منطقه، برخورد جدی با تخلیه نخاله و برنامه ریزی جهت اجرای طرح های نورپردازی ویژه در استقبال از بهار ۱۴۰۰، بخش دیگری از مصوبات این جلسه بود.

منبع: