• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 4
   تعداد بازدید: 45
   کد: 156482
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
   شهردار منطقه چهار مشهد در پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد عنوان کرد؛

   خبرنگاری مسئولیتی سخت و خطیر است

   خبرنگاران اداره رسانه شهرداری مشهد با اطلاع رسانی اقدامات و خدمات این ابر سازمان، در آگاهی بخشی و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان از مدیریت شهری جایگاه بسزا و ویژه ای دارند.
   خبرنگاری مسئولیتی سخت و خطیر است

   شهردار منطقه 4 مشهد گفت: رسانه‌ها و خبرنگاران به شدت زیر فشار کلماتی که می‌نگارند، هستند و سالیان سال باید پاسخگوی نوشته‌های خود باشند.
   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار مشهد، غلامرضا غلامی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در اداره رسانه شهرداری مشهد حضور یافت و ضمن عرض خداقوت به همکاران در این عرصه بیان کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران به شدت زیر فشار کلماتی که می‌نگارند، هستند و سالیان سال باید پاسخگوی نوشته‌های خود باشند.
   وی با تاکید بر دشواری کار خبرنگاری اظهار داشت: خبرنگاران، موضوعات را از جوانب مختلف می‌نگرند و ضمن رساندن پیام، درگیر تبعات پیام خود و استرس های مرتبط با آن هستند که همین موضوعات بیانگر مسئولیت سخت و خطیر خبرنگاران است.
   غلامی اضافه کرد: خبرنگاران اداره رسانه شهرداری مشهد با اطلاع رسانی اقدامات و خدمات این ابر سازمان، در آگاهی بخشی و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان از مدیریت شهری جایگاه بسزا و ویژه ای دارند.
   شهردار منطقه چهار مشهد در ادامه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این منطقه ارائه داد و اذعان داشت: تعیین تکلیف اراضی بزرگ و بایر سطح منطقه، رفع مشکل کمبود پارکینگ، حل معضل اراضی شرکت راه آهن در این منطقه، ساماندهی حریم و مشاغل مزاحم و آلاینده و همچنین بهسازی بافت فرسوده از اولویت های منطقه چهار است که به طور جد در حال پیگیری است.
   غلامرضا غلامی افزود: چند بسته پروژه اقتصادی تعریف شده که از جمله می توان به احداث پارکینگ زیرسطحی بلوار ابوریحان به طول یک کیلومتر در سه طبقه اشاره کرد و در این زمینه جلسات متعددی با سرمایه گذاران بخش خصوصی برگزار شده است.
   معاون اجرایی منطقه چهار مشهد نیز در این جلسه گفت: این منطقه تنهاترین منطقه ای است که طی بارندگی های اخیر در بهار سال جاری هیچ گونه آب افتادگی در معابر نداشته است.
   احمد قربانزاده در پایان یادآور شد: با توجه به اینکه منطقه چهار متراکم ترین منطقه مشهد از لحاظ جمعیتی است، احداث فضای سبز و بوستان های بزرگ و محلی در دستور کار قرار دارد و مکان هایی که قابلیت احداث فضای سبز دارند، تملک می شوند.
   شایان ذکر است در ادامه شهردار و مسئولین شهرداری منطقه چهار از موسسه فرهنگی شهرآرا بازدید کردند و ضمن تبریک روز خبرنگار از زحمات آنان در اطلاع رسانی اقدامات مدیریت شهری قدردانی نمودند.

   تعداد بازدید: 45
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های مرتبط
  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  پورتال شورای اسلامی شهر مشهد مقدس
  پورتال جامع شهر مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,401,879
  تعداد بازدید امروز : 753
  تعداد بازدید دیروز : 1,025
  آخرین به روزرسانی : 1397/11/02 11:02
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  بزرگراه شهید بابانظر - نبش بابانظر 42

  تلفن :31294040
  فاکس :
  رایانامه :zone4@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه چهار شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد