• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 60
   کد: 153130
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
   براساس مصوبه شورای اجتماعی محله میثم برگزار می شود؛

   تلاوت قرآن کریم در بوستان سرو منطقه 4

   طی سال های اخیر برگزاری برنامه ها و محافل قرآنی ماه مبارک رمضان در بوستان های منطقه 4 با اقبال عمومی شهروندان مومن و متدین این منطقه همراه بوده است.
   تلاوت قرآن کریم در بوستان سرو منطقه 4

   محافل انس با قرآن در بوستان سرو منطقه 4 شهرداری مشهد با حضور پرشور شهروندان از ابتدای ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است.

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، برگزاری محافل قرآنی در بوستان های سطح شهر یکی از ظرفیت های مناسب و مطلوب برای انتقال مفاهیم و معارف دینی به شهروندان شهر بهشت در ایام ماه مبارک رمضان می باشد.

   به گفته غلامرضا غلامی شهردار منطقه چهار مشهد، مراسمات قرآنی در این منطقه با رویکردهای ترویج فرهنگ و معارف قرآنی در سطح عمومی جامعه، آشنایی نسل جوان با آرمان ها و ارزش های اسلامی و قرآنی، گسترش فضائل اخلاقی و رشد معنویات در جامعه در حال برگزاری است.

   طی سال های اخیر برگزاری برنامه ها و محافل قرآنی ماه مبارک رمضان در بوستان های منطقه 4 با اقبال عمومی شهروندان مومن و متدین این منطقه همراه بوده است.
   یکی از برنامه هایی که در ماه مبارک سال جاری براساس مصوبه محله میثم در حال اجراست برگزاری محافل جزء خوانی قرآن در بوستان سرو واقع در طبرسی شمالی 7 بوده که همچون گذشته با استقبال شهروندان در حال برگزاری است.
   ترتیل و قرائت یک جزء قرآن، تفسیر و بیان احکام و مفاهیم قرآنی، برپایی غرفه های آموزش شهروندی، مشاوره مذهبی، غربالگری، کودک و ... از برنامه هایی است که هر روزه در ایام ماه بهار قرآن در این مراسم معنوی اجرا می گردد.
   همچین همزمان با ماه مبارک رمضان و براساس مصوبه شورای اجتماعی محله میثم جشن دختران و پسران روزه اولی با حضور 1000 نفر در حسینه ابوالفضلی و مسجد جواد الائمه (ع) همراه با برنامه های بیان احکام و قصه های قرآنی و ... در محله میثم برگزار گردید.

   تعداد بازدید: 60
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های مرتبط
  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  پورتال شورای اسلامی شهر مشهد مقدس
  پورتال جامع شهر مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,382,978
  تعداد بازدید امروز : 104
  تعداد بازدید دیروز : 362
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/21 13:00
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  بزرگراه شهید بابانظر - نبش بابانظر 42

  تلفن :31294040
  فاکس :
  رایانامه :zone4@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه چهار شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد