27°C 
اوقات شرعی
 • دوشنبه،08 خرداد 1396
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 4
    تعداد بازدید: 17
    کد: 122443
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۶

    توزیع بیش از 35 هزار فیش عوارض نوسازی و عمران شهری شهرداری منطقه چهار

    پرداخت عوارض به عنوان یکی از درآمدهای پایدار شهرداری، تاثیر به ‌سزایی در توسعه زیرساخت های شهری و ارایه‌ی خدمات بهتر از سوی این سازمان به شهروندان دارد.
    توزیع بیش از 35 هزار فیش عوارض نوسازی و عمران شهری شهرداری منطقه چهار

    شهردار منطقه چهار مشهد از توزیع بیش از 35 هزار فیش عوارض نوسازی و عمران شهری شهرداری در این منطقه خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، سید کمال الدین شاهچراغی پرداخت به ‌موقع عوارضنوسازی و عمران شهری را گامی موثر در راستای پیش‌بُرد اهداف مدیریت شهری دانست و گفت: پرداخت عوارض به عنوان یکی از درآمدهای پایدار شهرداری، تاثیر به ‌سزایی در توسعه زیرساخت های شهری و ارایه‌ی خدمات بهتر از سوی این سازمان به شهروندان دارد.

    شاهچراغی بیان داشت: در راستای تحقق درآمدهای پایدار و همچنین ردیف های پیش بینی شده در بودجه سال جاری، بیش از 35 هزار فیش عوارض نوسازی و عمران شهری شهرداری منطقه چهار توزیع گردید.

    وی اذعان داشت: شهروندان با پرداخت به موقع عوارض جاری خود علاوه بر بهره مندی از  10 درصد تخفیف خوش حسابی به عمران و آبادانی و شکوفایی منطقه کمک خواهند نمود.

    شاهچراغی ادامه داد: به منظور نظارت بر نحوه توزیع این فیش ها و عدم تضییع حقوق شهروندان بررسی میدانی در این زمینه توسط کارشناسان شهرداری منطقه چهار انجام گردید.

    شهردار منطقه چهار در خصوص روش های پرداختعوارض، تصریح کرد: شهروندان می توانند از طریق دستگاه های خودپرداز (ATM)، دستگاه های کارت خوان شهرداری (POS) ،تلفن بانک و اینترنت بانک نسبت به پرداخت اقدام کنند.

    شاهچراغی در پایان از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه مشکل در فیش های نوسازی و خدمات پسماند خود به شهرداری منطقه واقع در بلوار طبرسی جنوبی حدفاصل طبرسی 40 و 42 مراجعه کنند.

    تعداد بازدید: 17
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر