27°C 
اوقات شرعی
 • دوشنبه،08 خرداد 1396
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 4
    تعداد بازدید: 23
    کد: 122360
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
    از ابتدای سال جاری؛

    احداث و بازسازی 13 هزار و 500 متر طول جوی و جدول در سطح منطقه 4

    رفع مشکل آب افتادگی معابر، بهبود در هدایت و جمع آوری آب های سطحی، ارتقاء سطح بهداشت و در نتیجه زیباسازی منظر شهری از اهداف احداث و بازسازی جوی، جدول، کانیوو، جدول قاشقی و جویچه عرضی در سطح منطقه است.
    احداث و بازسازی 13 هزار و 500 متر طول جوی و جدول در سطح منطقه 4

    شهردار منطقه چهار مشهد از اتمام عملیات احداث و بازسازی بالغ بر 13 هزار و 500 متر طول جوی، جدول و کانیوو در سطح منطقه خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، سید کمال الدین شاهچراغی ضمن اعلام خبر فوق گفت: رفع مشکل آب افتادگی معابر، بهبود در هدایت و جمع آوری آب های سطحی، ارتقاء سطح بهداشت و در نتیجه زیباسازی منظر شهری از اهداف احداث و بازسازی جوی، جدول، کانیوو، جدول قاشقی و جویچه عرضی در سطح منطقه است.

    شاهچراغی جمع آوری آب های سطحی ناشی از نزولات آسمانی و رفع مشکل آب افتادگی معابر در مواقع بارندگی را از خدمات شهرداری دانست و تصریح کرد: در همین راستا از ابتدای سال 95 بیش از 13 هزار 500 متر طول کانال بتنی مسلح، جوی، جدول و کانیوو احداث، بازسازی، مرمت و اصلاح شده است.

    وی در خصوص مکان های اجرای این پروژه اظهار داشت: معابر فرعی بلوارهای طبرسی شمالی، پنجتن، خیابان های شهید قربانی، علیمردانی، صاحبدلان، مفتح، وحید و ... از معابری است که در آنها پروژه احداث و مرمت جوی و جداول با اعتبار 7 میلیارد و 500 میلیون ریال اجرا گردیده است.

    شهردار منطقه چهار در پایان سخنانش به اقدامات استقبال از بهار این منطقه اشاره کرد و افزود: در آستانه فرارسیدن بهار 96، هزار متر طول جوی و جدول و کانیو در سطح منطقه احداث و بازسازی و بیش از 100 هزار متر طول از جداول در بلوارهای مجلسی، نبوت، ابوریحان، امت، طبرسی شمالی و جنوبی ، پنجتن و ... رنگ آمیزی می شود.

    تعداد بازدید: 23
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر