27°C 
اوقات شرعی
 • دوشنبه،08 خرداد 1396
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 4
    تعداد بازدید: 37
    کد: 122250
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
    در آستانه فرا رسیدن بهار 1396؛

    کاشت بیش از 340 هزار بوته گل فصلی و دائمی

    همزمان با آغاز فصل بهار و در راستای افزایش زیبایی بصری شهر، بوستان ها و معابر سطح منطقه به انواع گل های فصلی و دائمی مزین می گردد.
    کاشت بیش از 340 هزار بوته گل فصلی و دائمی

    شهردار منطقه چهار مشهد از کاشت هزاران گل فصلی و دائمی در این منطقه همزمان با فرارسیدن بهار 1396 خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، سید کمال الدین شاهچراغی، گفت: همزمان با آغاز فصل بهار و در راستای افزایش زیبایی بصری شهر، بوستان ها و معابر سطح منطقه به انواع گل های فصلی و دائمی مزین می گردد.

    شاهچراغی با اشاره به کاشت بیش از 342 هزار بوته گل فصلی و دائمی در این ایام تصریح کرد: از این تعداد بیش از 335 هزار گل فصلی و 5 هزار گل دائمی می باشد.

    وی در خصوص نوع گل ها اذعان داشت: گل های فصلی شامل گل بنفشه، همیشه بهار، شب بو و... می باشد و گل رز نیز به عنوان گل دائمی در بوستان ها و معابر سطح منطقه کاشته می شود.

    شهردار منطقه چهار مشهد یادآور شد: همچنین از ابتدای سال جاری 100 هزار بوته گل فصلی و دائمی در بوستان ها، میادین و معابر سطح این منطقه کاشته شده است.

    شهردار منطقه چهار مشهد در پایان اظهار داشت: رفع نقص، بازپیرایی چمن بوستان ها، رنگ آمیزی جداول بوستان ها و مبلمان پارکی و ... از دیگر فعالیت هایی است که همزمان با فرارسیدن بهار 1396 در حوزه فضای سبز این منطقه انجام خواهد شد.

    گفتنی است در بهار 1396 فاز 2 بوستان اقاقیا با 6 هزار متر مربع مساحت واقع در طبرسی شمالی 17و فاز 2 بوستان خطی شهید بابانظر با 12 هزار مترمربع وسعت مجموعا با 11 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری می رسد و جهت استفاده در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

    تعداد بازدید: 37
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر