• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 4
   تعداد بازدید: 15
   کد: 197677
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
   بنا به درخواست شهروندان در قالب طرح "محله ما" ؛

   ایمن سازی ورودی خیابان علامه طباطبائی 23 در محله تلگرد منطقه 4

   این پروژه با اعتبار 2.6 میلیارد ریال از پاییز سال گذشته آغاز شد و با تغییراتی که در طرح اولیه صورت گرفت، طی هفته جاری به بهره برداری رسید.
   ایمن سازی ورودی خیابان علامه طباطبائی 23 در محله تلگرد منطقه 4

   شهردار منطقه چهار مشهد از اجرای اصلاح هندسی خیابان علامه طباطبائی 23 در محله تلگرد این منطقه براساس پیشنهاد شهروندان در قالب طرح "محله ما" خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، غلامرضا غلامی گفت: در سال گذشته طرح "محله ما" با هدف فعال ساختن حس تعلق اجتماعی و ارتقای فرهنگ مشارکت جویی شهروندان در محلات منطقه 4 اجرا شد و پیشنهادات شهروندان در خصوص پروژه های مورد نیاز جمع آوری شد.
   غلامی ادامه داد: پس از جمع آوری پیشنهادات شهروندان از طریق شورای اجتماعی محلات و بررسی کارشناسی آن ها، پروژه های زود بازده عمرانی در محلات تلگرد، وحید، ایثار و میثم تعریف گردید که پروژه اصلاح هندسی خیابان علامه طباطبائی 23 در محله تلگرد به مرحله اجرا درآمد.
   وی در خصوص پروژه محله تلگرد تصریح کرد: در این پروژه ورودی خیابان علامه طباطبائی 23 جهت افزایش ایمنی تردد شهروندان با اجرای آسفالت، تایل فرش، احداث جداول، اجرای خط کشی های ترافیکی، رنگ آمیزی سرعتگیرها و ایجاد دسترسی های جدید اصلاح هندسی می شود.
   شهردار منطقه چهار مشهد اضافه کرد: همچنین در این پروژه به منظور کاهش حجم ترافیک و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، راستگرد و لچکی در ابتدای ورودی خیابان علامه 23 احداث و علاوه بر ایمن سازی معابر، مبلمان شهری، پایه چراغ روشنایی، فضای سبز و دستگاه های بدنسازی در این محدوده جانمایی شده است.
   غلامی افزود: این پروژه با اعتبار 2.6 میلیارد ریال از پاییز سال گذشته آغاز شد و با تغییراتی که در طرح اولیه صورت گرفت، طی هفته جاری به بهره برداری رسید.
   شهردار منطقه چهار مشهد در پایان یادآور شد: در سال های اخیر طرح محله ما به صورت پایلوت در محلات منطقه 4 اجرا شد که با استقبال شهروندان همراه گردید و براساس نظرات آنها اقدامات مختلفی در حوزه های عمرانی، ترافیکی، فضای سبز، نورپردازی در مکان های مورد نظر انجام شد.
   شایان ذکر است طرح "محله ما" به شهروندان کمک می کند تا در فرآیند تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های اقدامات مدیریت شهری که به طور مستقیم در ارتقای کیفیت محیط زندگی آنها تاثیرگذار است، شریک شوند و این امر می تواند باعث افزایش تعاملات اجتماعی و رضایتمندی آنان از فعالیت های مدیریت شهری گردد.

   تعداد بازدید: 15
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • لینک های مرتبط
  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
  پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
  پورتال شورای اسلامی شهر مشهد مقدس
  پورتال جامع شهر مشهد
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,694,868
  تعداد بازدید امروز : 742
  تعداد بازدید دیروز : 1,535
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/12 08:48
 • ارتباط با ما
  آدرس :

  بزرگراه شهید بابانظر - نبش بابانظر 42

  تلفن :31294040
  فاکس :
  رایانامه :zone4@mashhad.ir
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه چهار شهرداری مشهد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد